PONIEDZIAŁEK |
Godzina
|
Sala FITNESS |
Sala INDOOR WALKING |
8:15 |
|
INDOOR WALKING PŁASKI BRZUCH Agnieszka
|
17:00
|
TRENING OBWODOWY Ola
|
INDOOR WALKING FIT SYLWETKA Gosia
|
18;00 |
ZUMBA Dominika |
INDOOR WALKING SPALANIE Gosia |
19:00 |
POWER PILATES Justyna
|
INDOOR WALKING PŁASKI BRZUCH Gosia |
20:00 |
PILATES Justyna |
|
WTOREK |
Godzina |
Sala FITNESS |
Sala INDOOR WALKING |
8:15 |
|
INDOOR WALKING BRAZYLIJSKIE POŚLADKI Agnieszka |
17:00 |
ZDROWY KRĘGOSŁUP Małgosia |
INDOOR WALKING BRAZYLIJSKIE POŚLADKI Jessica |
18:00 |
FIT BALL Agata
|
INDOOR WALKING SPALANIE Jessica
|
19:00 |
19.15
BODY AND MIND
Małgorzata Cz
|
INDOOR WALKING PŁASKI BRZUCH Agnieszka |
20:00 |
20.15
CALM DOWN
Małgorzata Cz
|
INDOOR WALKING +SIZE Agnieszka
|
ŚRODA |
Godzina |
Sala FITNESS |
Sala INDOOR WALKING |
8:15 |
|
INDOOR WALKING FIT SYLWETKA Agnieszka |
17:00 |
ZUMBA Dominika
|
INDOOR WALKING BRAZYLIJSKIE POŚLADKI Jessica |
18:00 |
TRENING METABOLICZNY Jessica |
INDOOR WALKING SPALANIE Kasia |
19:00 |
PILATES +
MIĘŚNIE DNA MIEDNICY Basia
|
INDOOR WALKING PŁASKI BRZUCH Kasia |
20:00 |
ZDROWY KRĘGOSŁUP Basia |
INDOOR WALKING KETTLE Agnieszka |
CZWARTEK |
Godzina |
Sala FITNESS |
Sala INDOOR WALKING |
8:15 |
|
INDOOR WALKING PŁASKI BRZUCH Agnieszka |
17:00 |
PUMP Agnieszka
|
INDOOR WALKING FIT SYLWETKA Jessica
|
18:00 |
ZDROWY KRĘGOSŁUP Katarzyna
|
INDOOR WALKING PŁASKI BRZUCH Kasia |
19:00 |
POWER PILATES Katarzyna |
INDOOR WALKING SPALANIE Kasia |
20:00 |
PILATES +
ZDROWY KRĘGOSŁUP Katarzyna
|
|
PIĄTEK |
Godzina |
Sala FITNESS |
Sala INDOOR WALKING |
8:15 |
|
INDOOR WALKING BRAZYLIJSKIE POŚLADKI Martyna |
17:00 |
GT TRENING Agnieszka
|
INDOOR WALKING SPALANIE Jessica |
18:00 |
YOGA
Marzena Pyrek
|
INDOOR WALKING PLUS SIZE Agnieszka |
19:00 |
19:20
YOGA
Marzena Pyrek
|
INDOOR WALKING +BPU Agnieszka |
20:00 |
|
|
SOBOTA |
Godzina |
Sala FITNESS |
Sala INDOOR WALKING |
8:00 |
PILATES Justyna |
INDOOR WALKING FIT SYLWETKA Martyna
|
09:00 |
POWER PILATES Justyna
|
|
10:00 |
ZUMBA Karolina
|
|